Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Sulęcinie wystąpił kabaret „Monte Verde” z Zielonogórskiego UTW

Data publikacji: 2013-05-17, Data modyfikacji: 2013-05-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Późnym popołudniem, 15 maja 2013 r. w Klubie u Bulka w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie członków Sulęcińskiego i Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Ponadto w spotkaniu udział wzięli Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, Zastępca Burmistrza Zbigniew Gruca, Radna Rady Miejskiej Danuta Szymańska oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Żelechowski. Organizatorem spotkania, które rozpoczęło się powitaniem gości przez p. Jolantę Stępień-Bławat było Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku Filia w Sulęcinie. Członków Zielonogórskiego Uniwersytetu powitał również Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, który na pamiątkę pobytu w Sulęcinie przekazał Członkowi Zarządu ZUTW Romanowi Czarneckiemu zestaw wydawnictw promocyjnych gminy Sulęcin.
W czasie spotkania Zespół Teatralny Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pn. „Monte Verde" przedstawił spektakl kabaretowy pt. „Calineczka i nie tylko". Aktorzy z Zielonogórskiego Uniwersytetu bawili licznie zgromadzoną publiczność. Satyryczne opowieści i piosenki nagradzane były oklaskami, które potwierdzały, że program artystyczny się podobał. W spotkaniu uczestniczyła i wystąpiła również grupa taneczna oraz grupa turystyczna, która przed spotkaniem zwiedziła najciekawsze zakątki Sulęcina.

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola