Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Planowanie szkoleń na rok 2018

Data publikacji: 2018-01-03, Data modyfikacji: 2018-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do współpracy w zakresie planowania szkoleń na 2018 rok Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie przystępuje do planowania szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy na 2018r.W związku z powyższym zapraszamy pracodawców, organizacje pracodawców, organizacje związkowe, jednostki organizacyjne pomocy społecznej oraz innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie sporządzania planu szkoleń na 2018 rok.Otrzymane od Państwa informacje dotyczące zapotrzebowania na zawody i specjalności z uwzględnieniem kwalifikacji i umiejętności zawodowych, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynkupracy, pozwolą dostosować plan szkoleń do jego wymagań i potrzeb. Oczekujemy na Państwa propozycje w terminie do 22.01.2018r. Kontakt (pisemnie, elektronicznie)Agnieszka SarbickaSpecjalista ds. rozwoju zawodowegoTel. 95 7552336, 957553644 wew. 23e-mail: szkolenia@pupsulecin.pl

Pełna treść wiadomości na: pupsulecin.pl/index.php/719-planowanie-szkolen-na-rok-2018
pupsulecin.pl, Źródło artykułu: pupsulecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola