Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie szkolenia „Monitorowanie i rozliczanie wydatków w POKL” w Sulęcinie

Data publikacji: 2013-09-07, Data modyfikacji: 2013-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 

Dnia 3 września 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie przeprowadzono szkolenie pt. „Monitorowanie i rozliczanie wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki".

Celem szkolenia było nabycie bądź uzupełnienie wiedzy z zakresu monitorowania i rozliczania projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Uczestnicy poznali zasady systemu sprawozdawczości, finansowania projektów, wytyczne odnośnie kwalifikowania wydatków i wymogi odnośnie rozliczania projektu wynikające z umowy o dofinansowanie. Omówiony został również wniosek o płatność, postęp rzeczowy realizacji projektu i odniesienie do kryterium równości szans. Wiele pytań dotyczyło najczęściej popełnianych przez beneficjentów nieprawidłowości.
Każdy uczestnik otrzymał materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanej prezentacji multimedialnej oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze przy współpracy Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Słubicach.

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola