Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs fotograficzny pn.: Lubusko-brandenburskie pogranicze w obiektywie

Data publikacji: 2013-07-12, Data modyfikacji: 2013-07-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007-2013 zaprasza wszystkich miłośników fotografowania do udziału w konkursie fotograficznym pn.: „Lubusko-brandenburskie pograniczne w obiektywie".


Konkurs trwa od 8 lipca do 16 sierpnia 2013 roku.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić jedno zdjęcie projektu realizowanego/zrealizowanego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007-2013 (Program).


Zgłoszone prace fotograficzne powinny prezentować efekty wdrażania projektów w ramach Programu. Organizator nie stawia żadnych dodatkowych ograniczeń w interpretacji tematu, jak również pozostawia swobodę środków jego realizacji.


Wielkość pliku w formacie jpg lub tiff nie powinna przekraczać 15 MB, a rozdzielczość fotografii powinna wynosić minimalnie 3000x2000 pikseli, 300 dpi. Zdjęcia będą oceniane pod względem ich: jakości estetycznej, oryginalności, kreatywności, wkładu pracy oraz przede wszystkim związków z Programem.


Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografowania - zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, jak i bardziej zaawansowanych uczestników tej dziedziny.


Na zwycięzców I, II oraz III miejsca w konkursie czekają ciekawe NAGRODY:
I miejsce – TABLET
II miejsce - czytnik e-book
III miejsce – cyfrowa ramka.
Ponadto dwanaście najlepszych prac fotograficznych zostanie opublikowanych w kalendarzu promocyjnym Programu na rok 2014.


W celu ułatwienia Państwu wyboru obiektów, czy też miejsc, które znajdują się na terenie obszaru wsparcia w ramach Programu zapraszamy do zapoznania z zakładką MAPA na stronie internetowej www.plbb.eu . W razie pytań proszę o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny pod nr +48/68 325 65 61.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.


Wypełniony Formularz zgłoszeniowy oraz - w przypadku udziału osób małoletnich - Oświadczenie opiekuna prawnego, jak i prace fotograficzne - należy przesłać najpóźniej do dnia 16 sierpnia 2013 roku na CD lub DVD na adres korespondencyjny Wspólnego Sekretariatu Technicznego (ul. Kościelna 2, 65-064 Zielona Góra) lub drogą elektroniczną na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 30 sierpnia 2013 r.

Konkurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007 -2013.

Jeżeli macie oczy otwarte na zmiany, czy to w swoim najbliższym otoczeniu, czy też podczas wakacyjnych podróży po lubusko-brandenburskim pograniczu, podzielcie się swoimi wrażeniami w obiektywie.
WST zachęca wszystkich mieszkańców pogranicza lubusko-brandenburskiego i nie tylko do udziału w konkursie!

 

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola