Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZG-12 WYRÓŻNIONE W OGÓLNOPOLSKIM „KONKURSIE O PUCHAR RECYKLINGU”

Data publikacji: 2013-10-15, Data modyfikacji: 2013-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się 7 października podczas MTP Poleko w Poznaniu, Przewodniczący Zarządu Celowego Związku Gmin CZG-12 Pan  Tadeusz Pietrucki odebrał Wyróżnienie od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze za osiągnięcia uzyskane w zakresie selektywnej zbiórki odpadów w ramach XIV edycji Konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu. Związek został również wyróżniony za osiągnięcia w selektywnej zbiórce tworzyw sztucznych oraz baterii.  W konkursie brano pod uwagę działania związane z edukacją ekologiczną oraz zbiórkę surowców za rok 2012.
Tegoroczny
Konkurs "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu odbywał się pod hasłem "Zacznij śmiecić na poważnie". Do gmin i przedsiębiorstw z terenu całego kraju wysłane zostały plakaty zachęcające do wdrażania w życie idei segregowania i selektywnej zbiórki odpadów. Mają one zwrócić uwagę społeczeństwa na to, że śmieci należy traktować zupełnie serio, do czego również staramy się przekonać mieszkańców gmin członkowskich Celowego Związku Gmin CZG-12.

Fot. Wyróżnienia odebrał w tym roku
Przewodniczący Zarządu CZG-12 –Pan Tadeusz Pietrucki; Ze względu na ważne sprawy w gminie nie mógł być obecny na gali Burmistrz Sulęcina i Przewodniczący Zgromadzenia CZG-12 Pan Michał Deptuch.

 

 

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola