Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Sulęcinie promowano honorowe krwiodawstwo

Data publikacji: 2013-05-20, Data modyfikacji: 2013-05-20
A A AWydrukDrukuj  
 

18 maja 2013 r. przy sklepie Intermarche w Sulęcinie odbyła się impreza promująca ogólnopolską akcję honorowego krwiodawstwa organizowaną przez Polski Czerwony Krzyż i Grupę Muszkieterów.

W czasie VI edycja kampanii „Zbieramy Krew dla Polski" w Sulęcinie program artystyczny przedstawiły dzieci z Przedszkola Nr 1 im. Małych Przyrodników w Sulęcinie. Grupa „SIM" działająca przy Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie zorganizowała pokaz udzielania pierwszej pomocy. Ponadto uczniowie z Gimnazjum im. Jana Pawła II, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie zorganizowali stoisko z materiałami promocyjnymi, przygotowali zabawy dla najmłodszych dzieci oraz konkurs plastyczny „kredą na chodniku". Sulęciński Ośrodek Kultury udostępniły sprzęt nagłaśniający oraz namiot i sprzęt niezbędny do zorganizowania imprezy plenerowej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i udział w imprezie.

Krystyna Pławuszewska
Oddział Rejonowy PCK w Sulęcinie

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola