Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie „Monitorowanie i rozliczanie wydatków w POKL”

Data publikacji: 2013-05-13, Data modyfikacji: 2013-05-13
A A AWydrukDrukuj  
 

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Słubicach oraz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego w Zielonej Górze serdecznie zapraszają na szkolenie pn. „Monitorowanie i rozliczanie wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki".

Szkolenie ma na celu przybliżenie wiedzy w zakresie prawidłowej realizacji projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenie przeprowadzi ekspert z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach Pani Wioletta Mazurek, która szczegółowo przedstawi m.in. zasady systemu sprawozdawczości i finansowania projektów, wytyczne odnośnie kwalifikowania wydatków czy wymogi dotyczące rozliczania wynikające z umowy o dofinansowanie. Zostanie również omówiony wniosek o płatność (w formie zajęć warsztatowych na podstawie przykładowych działań przy realizacji projektu).
Mile widziane będą osoby realizujące projekty POKL, jak też zainteresowane ubieganiem się o środki finansowe z ww. programu.
Spotkanie jest bezpłatne, zapewniamy materiały szkoleniowe i catering. Miejsce spotkania: Zespół Szkół Ekonomiczno – Rolniczych w Słubicach, ul. Niepodległości 23, dnia 23 maja 2013 r. w godz. od 9:00 do 16:00
Udział można zgłaszać pod numerem telefonu 68 45 65 251 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W mailu należy podać imię, nazwisko, nazwę szkolenia oraz miejsce, a także numer kontaktowy. W każdym ze szkoleń uczestniczyć będzie mogło maksymalnie 20 osób dlatego przy rekrutacji liczyć będzie się kolejność zgłoszeń.
Wszelkich informacji udziela Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Słubicach pod nr tel. 95 733 2021 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Serdecznie zapraszamy.

program_szkolenia.pdf

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola