Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POWIATOWE OBCHODY DNIA STRAŻAKA 2013

Data publikacji: 2013-05-29, Data modyfikacji: 2013-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 25 maja 2013 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka.

W uroczystości wzięli udział wszyscy pracownicy sulęcińskiej strażnicy. Z tej okazji w obchodach uczestniczyło wielu gości, a wśród nich między innymi: Zastępca Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Waldemar Michałowski, Wicestarosta Sulęciński Tadeusz Dąbroś, Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch wraz z zastępcą Zbigniewem Grucą, Wójt Krzeszyc Czesław Symeryak, Komendant Gminny OSP w Sulęcinie dh Grzegorz Bertasz oraz wielu reprezentantów służb mundurowych. Uroczystość zainaugurował Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie st. kpt. mgr Bogdan Śnieżek, który powitał przybyłych gości. Podczas uroczystego apelu funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia. Zaproszeni goście złożyli sulęcińskiej załodze w dniu jej święta najserdeczniejsze życzenia i pogratulowali awansów.

Wszystkim Strażakom z terenu Gminy Sulęcin dziękujemy za poświęcenie w obronie życia i mienia ludzkiego. Życzymy pełnej satysfakcji z wykonywanej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola