Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Posiedzenie Zarządu Związku OSP – Życzenia Świąteczne

Data publikacji: 2013-12-17, Data modyfikacji: 2013-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 16 grudnia 2013 r. w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sulęcinie, w którym uczestniczyli: Pan Waldemar Konieczny Zastępca Komendanta KP PSP w Sulęcinie oraz przedstawiciele wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Sulęcin.
Podczas posiedzenia przedstawiono sprawozdanie z realizacji zadań związanych z zapewnieniem gotowości bojowej jednostek OSP za rok 2013 r. oraz wstępny plan wydatków na 2014 r. Ustalono terminy zebrań sprawozdawczych w jednostkach organizacyjnych OSP.
Prezes Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP Pan Michał Deptuch podziękował Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie za wspieranie ochotniczych jednostek ochrony przeciwpożarowej na terenie gminy oraz dobrą współpracę, a strażakom ochotnikom za ich bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w sprawy działalności statutowej oraz pozastatutowej. Wszystkim obecnym złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczno – noworoczne.

 

Drodzy Strażacy,

Przed nami najpiękniejsze Święta. Ogrzani ciepłem spotkań przy wigilijnym stole, pokrzepieni rodzinną atmosferą, pełni dobrych życzeń od najbliższych i dla najbliższych z nową nadzieją patrzymy w przyszłość.
Piękna tradycja polskiej Wigilii jest żywa w naszej strażackiej rodzinie. Wspominamy czas miniony, sumujemy dokonania, życzymy sobie bezpiecznej służby i radości codziennych.
Dzielimy się opłatkiem na dowód więzi i życzliwości. Serdecznie dziękujemy za pracowity rok. Życzymy Wszystkim Strażakom spokoju i bezpieczeństwa w każdym domu. Niech spełniają się życzenia noworoczne, niech realizują się marzenia i nowe plany na przyszłość.

Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Sulęcinie - Michał Deptuch

Komendant Gminny – Grzegorz Bertasz

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola