Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pomoc Ukrainie

Data publikacji: 2014-02-25, Data modyfikacji: 2014-02-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Szanowni Państwo,

W związku z dramatyczną sytuacją na Ukrainie, wywołaną brutalnymi działaniami rządowych służb porządkowych oraz zintensyfikowaniem tych działań w ciągu ostatnich godzin (około 130 osób zabitych i kilka tysięcy rannych), konieczne jest zintensyfikowanie pomocy finansowej na niezbędne potrzeby ofiar i ich rodzin.
Lubuski Oddział Związku Ukraińców w Zielonej Górze zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe dla EUROMAJDANU, gdyż organizowana do tej pory pomoc przez członków naszej organizacji jest „kroplą w morzu potrzeb".
Apelujemy do Wszystkich wrażliwych na gwałcenie ludzkiej godności, na zawłaszczanie niezbywalnych praw swobód obywatelskich do wzięcia udziału w procesie wspierania Tych, którzy stoją w obliczu bezprecedensowego autorytarnego zamachu na LUDZKĄ GODNOŚĆ -UKRAIŃCÓW ORAZ MNIEJSZOŚCI NARODOWE UKRAINY.

Przewodnicząca
Lubuskiego Oddziału Zw. Ukr.

Stefania Jawornicka

Podaję konto:
FUNDACJA EDUKACJA dla DEMOKRACJI (www.edudemo.org.pl ) ul. Nowolipie 9/11
00-150 WARSZAWA
Nr rachunku 18 1240 1037 1111 0010 4591 0813 (POMOC DLA UKRAINY)

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola