Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pasowanie na przedszkolaka – grupa „Zajączki”

Data publikacji: 2013-10-28, Data modyfikacji: 2013-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 22 października w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie „Zajączków". Dzieci mają już za sobą pierwszą najważniejszą uroczystość, jaką było dla nich bez wątpienia pasowanie. Dzieci przygotowywały się do niej, pilnie uczyły się wierszyków i piosenek, wspólnie tańczyły. Gdy nadszedł dzień pasowania dzielnie wykonały swoje zadania, pokazały, że są już prawdziwymi przedszkolakami. Nie płakały, nie biegły do rodziców. Przedstawiły bogaty program artystyczny, który wzbudził najwięcej emocji wśród licznie zgromadzonych gości.
Kulminacyjny punkt programu nastąpił w momencie pasowania, podczas którego pani dyrektor Małgorzata Jung odegrała ważną rolę, przyjmując zebrane dzieci do grona przedszkolaków. Uczyniła to w sposób symboliczny, dotykając ramienia każdego malucha ogromną kredką. Potem wspólnie już z rodzicami dzieci dzieliły się wrażeniami z minionego dnia i ogromnie cieszyły z otrzymanych upominków.
Swoją obecnością mile nas zaskoczył naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sporu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Sulęcinie pan Ryszard Nowicki.
Ja jako wychowawca grupy odczuwam do dziś dumę z tego dnia, ponieważ już od pierwszych dni w przedszkolu moje maluszki stanowiły wspaniałą grupę fantastycznych dzieci. Radość i emocje wzrosły, gdy ujrzałam moich małych bohaterów w galowych strojach, mówiących piękne wierszyki.
Gratulujemy rodzicom wspaniałych pociech i dziękujemy im za tak liczny udział i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Katarzyna Kurasik

Przedszkole nr 1

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola