Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowi nauczyciele mianowani!

Data publikacji: 2013-09-18, Data modyfikacji: 2013-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 16 września 2013 roku w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie, Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch uroczyście wręczył akty mianowania czterem nauczycielom, pracownikom gminnych placówek oświatowych.

Mianowanie to z jednej strony stopień awansu zawodowego nauczyciela, a z drugiej sposób nawiązania stosunku pracy z nauczycielem. Awans na stopień nauczyciela mianowanego otrzymały: Ewa Jacykowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie, Aneta Radzik – nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, Ewa Andrzejczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie oraz Agnieszka Małecka – nauczyciel matematyki i informatyki w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie.
Otrzymanie awansu zawodowego było następstwem ciężkiej pracy i zdania egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego.
Wszystkim mianowanym nauczycielom serdecznie gratulujemy awansu zawodowego !

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola