Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nad jeziorem Ostrowskim odbył się VI MEMORIAŁ MIROSŁAWA GUDACZA

Data publikacji: 2013-05-29, Data modyfikacji: 2013-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 25 maja 2013 r. VI Memoriał Mirosława Gudacza – rodzinne zawody wędkarzy z koła nr 1 w Sulęcinie otworzył Prezes kola PZW Nr 1 w Sulęcinie Ryszard Stachowiak. Przywitał Panią Ewę Gudacz, całą rodzinę Państwa Gudaczów, zaproszonych gości, kolegów wędkarzy z Beeskow oraz wędkarzy i ich rodziny.

Głos zabrał również obecny na otwarciu Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, który życzył wędkarzom sportowej rywalizacji w rodzinnym gronie. Zawody rozpoczęły się przed południem o godzinie jedenastej i trwały do godziny czternastej. Opiekunem zawodów oraz sędzią głównym był kol. Krzysztof Kuzajewski. Po trzygodzinnych zmaganiach wędkarskich w ciągle padającym deszczu zawody zakończyły się i sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb. Po czym ustalili wyniki wędkarskiej rywalizacji. Od godzin porannych uczestnicy spotkania mogli delektować się kiełbasą z ogniska, grochówką i gulaszem. Chętnych nie brakowało, gdyż przy deszczowej pogodzie, każdy z uczestników miał ochotę na rozgrzewający posiłek. Członkowie Zarządu wraz z rodzinami przygotowali również domowe wypieki oraz sałatki warzywne. Były też pączki i ciastka z Piekarni Leks. W godzinach popołudniowych Prezes Koła PZW nr 1wraz z komisją ogłosił wyniki. Puchary i nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczali sponsorzy: w imieniu Burmistrza Sulęcina jego zastępca Zbigniew Gruca, Wicestarosta Sulęciński Tadeusz Dąbroś, Przedstawiciel Biura Poselskiego Bożeny Sławiak – Natalia Danielewicz, Krzysztof Gudacz - Sklep Domus oraz Ewa Gudacz.
Puchar za zajęcie I miejsca w VI Memoriale Mirosława Gudacza zdobyli Paweł Ciechanowicz i Andrzej Greczuk, który wręczyli Piotr i Joanna Cichałowie. Zdobywcami II miejsca zostali Ryszard i Łukasz Rozesłaniec, którzy puchar odebrali z rąk Zastępcy Burmistrza Sulęcina Zbigniewa Grucy. Laureatami III miejsca zostali Agnieszka i Marek Szałtys, którym puchar wręczyła w imieniu Bożeny Sławiak - Posła na Sejm RP Natalia Danielewicz. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundował Starosta Sulęciński, w którego imieniu wręczył je Wicestarosta Tadeusz Dąbroś.
Puchar za największą rybę zdobyli: Nikola i Robert Komorowscy, który odebrali z rąk fundatora nagrody Krzysztofa Gudacza reprezentującego Sklep DOMUS.
Statuetkę dla najmłodszego uczestnika zawodów z rąk Ewy Gudacz odebrał Dominik Matelski. Corocznie przyznawaną statuetkę „Podaj rękę" za rozwój wędkarstwa w gminie Sulęcin otrzymał Andrzej Podeszwa, właściciel Firmy JAXON.

Zarząd Koła PZW Nr 1 w Sulęcinie składa podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do realizacji powyższej imprezy. Sponsorzy VI Memoriału: Zarząd Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp., Koło Wędkarskie z Beeskow, Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Poseł na Sejm RP Bożena Sławiak, Firma JAXON – Andrzej Podeszwa, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Komunalnik Sp. z o.o., Firma LEKS, Zakład Utylizacji Odpadów CZG-12 Długoszyn, SSR Powiatu Sulęcińskiego, Leopold Ryczaj, Ryszard Rozesłaniec, Ryszard Sekuła, Ewa Gudacz, Bogumiła i Krzysztof Gudacz– sklep wędkarski DOMUS, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia nagród, Firma ELDORADO-producent zanęt wędkarskich Iwona Zasadzka.
Zarząd dziękuje wszystkim wędkarzom z Koła PZW Nr 1, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia VI Memoriału oraz małżonkom i rodzinom, które przygotowały pyszny poczęstunek.

Do zobaczenia w przyszłym roku na VII Memoriale Mirosława Gudacza.
Zarząd Koła PZW Nr 1 w Sulęcinie

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola