Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs w jedzeniu pączków i inne atrakcje

Data publikacji: 2014-02-25, Data modyfikacji: 2014-02-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Jest nam miło poinformować, iż w najbliższym czasie w Sulęcinie odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń:

- 27 lutego 2014 r. o godzinie 16:00 na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie z okazji Tłustego Czwartku odbędzie się Konkurs w jedzeniu pączków na czas. Organizatorem konkursu jest Sulęciński Ośrodek Kultury. W konkursie przewidziano trzy kategorie: dzieci (1 pączek), kobiety (3 pączki) oraz mężczyźni (3 pączki). Zawodnicy, którzy najszybciej zjedzą określoną liczbę pączków otrzymają nagrody rzeczowe.
Wszystkich smakoszy pączków serdecznie zapraszamy na Plac Czarnieckiego w Sulęcinie.

- 26 lutego 2014 r. o godzinie 9:00 w Sulęcinie odbędą się eliminacje miejsko - gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem turnieju jest Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Sulęcinie oraz Burmistrz Sulęcina. W turnieju uczestniczyć będą reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Sulęcin. Laureaci turnieju, który odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, będą reprezentować gminę w eliminacjach powiatowych.

- 26 lutego 2014 r. o godzinie 16:30 w Sulęcinie odbędzie się kolejna "Lekcja historii w Domu Joannitów", podczas której wykład pt. "Ludwisarstwo między Śląskiem, Brandenburgią i Pomorzem w okresie średniowiecznym i wczesnonowożytnym" wygłosi dr Marceli Tureczek, pracownik naukowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Joannitów w Sulęcinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach.

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola