Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Jasełka na wesoło” w Długoszynie

Data publikacji: 2014-01-10, Data modyfikacji: 2014-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 

6 stycznia 2014 roku w Święto Trzech Króli w Wiejskim Centrum Społeczno – Kulturalnym w Długoszynie młodzi aktorzy, uczestnicy miejscowej świetlicy środowiskowej prowadzonej przez OPS w Sulęcinie, wspólnie z dziećmi z świetlicy wiejskiej przedstawili inscenizację pt. „Jasełka na wesoło". Kolorowe profesjonalne inscenizacje wykonywane przez dzieci w wielobarwnych kostiumach przeplatane były nastrojowymi kolędami i pastorałkami.
Na zaproszenie opiekunki świetlicy Pani Teresy Oleszko na przedstawienie przybyło wielu znakomitych gości m.in.: Proboszcz Parafii w Długoszynie ks. Jan Podedworny, przedstawicielka Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie Pani Aldona Żuk, sołtys Długoszyna Pani Ewa Stasiak oraz liczna grupa mieszkańców Długoszyna i Sulęcina.
Dzieci za przepiękny program artystyczny otrzymały gromkie brawa oraz słodkie prezenty od ks. Proboszcza, Pani sołtys oraz paczki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulęcinie.
Po przedstawieniu mali artyści oraz obecni goście zostali podjęci przez członkinie długoszyńskiego Lokalnego Stowarzyszenia „Razem Lepiej", które przygotowały poczęstunek w postaci własnych wypieków, kawy i herbaty.
W imieniu Burmistrza Sulęcina oraz własnym serdecznie dziękuję Pani Teresie Oleszko oraz członkom Lokalnego Stowarzyszenia „Razem Lepiej" za inicjatywę i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej, a dzieciom za aktorskie zdolności i wspaniałe wrażenia.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie
Andrzej Żelechowski

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola