Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fundacja Św. Klemensa uruchamia biuro porad dla społeczności lokalnej w Sulęcinie !

Data publikacji: 2013-05-10, Data modyfikacji: 2013-05-10
A A AWydrukDrukuj  
 

W związku z realizacją projektu związanego z działalnością w sferze pożytku publicznego Fundacja Św. Klemensa z siedzibą w Sulęcinie uruchamia biuro porad dla społeczności lokalnej.

W ramach realizacji projektu przez okres trzech miesięcy (15 maja – 18 sierpnia 2013) dwa razy w tygodniu (wtorek, piątek) w godzinach 8.00 – 15.00 w siedzibie Fundacji św. Klemensa przy ul. E. Plater 4 w Sulęcinie, mieszkańcy Powiatu Sulęcińskiego będą mogli skorzystać z komputera z dostępem do internetu. Z pomocą wolontariusza będzie można sporządzić CV bądź list motywacyjny, poszukać w Internecie niezbędnych informacji związanych z przyszłym rozwojem kariery zawodowej, a także zasięgnąć porady związanej z pozyskaniem środków na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.
Projekt skierowany jest głównie do młodzieży oraz osób bezrobotnych, które ze względu na trudną sytuację życiową, potrzebują wsparcia w tym zakresie. Biuro Fundacji będzie również miejscem bezpośredniego kontaktu osób potrzebujących z przedstawicielami organizacji.

Fundacja Św. Klemensa
ul. E. Plater 4
69-200 Sulęcin
tel./fax 95 755 32 51

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola