Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Finał kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2013

Data publikacji: 2013-09-24, Data modyfikacji: 2013-09-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Ponad 2000 miast i gmin z całej Polski wzięło udział w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Jedną z wielu form kampanii są indywidualne konkursy plastyczne i literackie skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W tegorocznej 13-tej edycji Gmina Sulęcin przeprowadziła kampanię w trzech szkołach podstawowych (Sulęcin, Trzemeszno, Wędrzyn), w Gimnazjum i w Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym.
Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundacja „Trzeźwy Umysł" w tej edycji postanowili przyznać specjalne wyróżnienie za coroczny udział w konkursach kampanii ZTU, zaangażowanie, pogodę ducha oraz niezłomną wiarę we własne siły uczniowi Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulęcinie Mirosławowi Nadobnikowi.
Korzystając z zaproszenia organizatorów 18 września 2013 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie w uroczystości finałowej wziął udział laureat z rodzicami, delegacja szkoły w osobach: Dyrektor Krystyna Tylczyńska, nauczyciel i opiekun Mirka p. Monika Stegeman oraz w imieniu Burmistrza Sulęcina - gminny koordynator kampanii Aldona Żuk.
Wśród gości zaproszonych na finał przybyli przedstawiciele Komendy Głównej Policji oraz fundatorzy nagród - przedstawiciele Ambasady Stanów Zjednoczonych i Stowarzyszenia ALUMNI.
Całość poprowadził dziennikarz TVN Jakub Porada.
Należy podkreślić, że nasz laureat został przyjęty przez gospodarzy ze szczególnymi honorami. Nikt nie spodziewał się takich emocji podczas wręczania nagrody. Była radość i łzy wzruszenia. Mirek nawet nie marzył, że od tej chwili będzie właścicielem tableta z funkcją laptopa.
Koordynator kampanii Aldona Żuk w imieniu Burmistrza przekazała organizatorom gorące podziękowania za docenienie zaangażowania naszego uczestnika kampanii oraz zaprosiła do Sulęcina – rowerowej stolicy Ziemi Lubuskiej.
Nieoceniony wkład w osiągnięcia Mirosława Nadobnika włożyła Pani Monika Stegeman, która na co dzień z nim pracuje i rozbudza w nim pasję tworzenia. Za to jej z całego serca dziękujemy.
Składamy gorące podziękowania Burmistrzowi Sulęcina Michałowi Deptuchowi i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za to, że dzięki nim uczniowie naszych szkół mają szansę zaprezentować swoje artystyczne umiejętności.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Żelechowski

 

UM Sulęcin, Źródło artykułu: www.sulecin.pl, Autor zdjęć: UM Sulęcin
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sulęciński

  Powiat sulęciński - powiat z siedzibą w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Lubniewice, Sulęcin, Torzym Krzeszyce, Słońsk i miasta: Lubniewice, Sulęcin, Torzym. Mieszka tu 35 tys. mieszkańców, co oznacza, że powiat ten jest najsłabiej zaludniony wśród tych w województwie.

  Magnesem na turystów jest unikatowy w skali europejskiej Park Narodowy „Ujście Warty”. Można tu spotkać 250 gatunków ptactwa pośród licznych starorzeczy, kanałów i bagien. W celach rekreacyjnych można udać się także nad jeziora. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wsiąść na rower i podróżować oznakowanymi trasami liczącymi ponad 300 kilometrów długości.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola